אודות
הפלגות הרפתקה
חופשות שייט
השטה עצמית
אלבומי הפלגות
קישורים
מי אנחנו

Englishצור קשרעמוד הבית
ימה לעסקים

ימה רואה ביאכטות מפרש פלטפורמה מנצחת להפלגות גיבוש ותמריץ למגזר העסקי.

בשגרת העבודה הרווחת בימינו בה עובדים רבים יושבים באופן עצמאי מול מחשב ומתקשרים עם חבריהם לעבודה באמצעות הטלפון או האימייל, מציעה לכם ימה לצאת מהמשרד למספר ימי הפלגה משותפים על גבי יאכטת מפרש  באחד מן היעדים האטרקטיביים בהם אנו פועלים, ולחוות חוויה כמוה טרם פגשתם.

הטיול מתבצע על גבי יאכטות חדישות ומרווחות המתאימות לסקיפר ושמונה מפליגים כל אחת, כאשר טיולי התמריץ לחברות מתבצעים ב"פלוטילה" - קבוצה של מספר יאכטות (פלוטילה ממוצעת עשויה למנות כעשר יאכטות) המפליגות בצוותא ממקום למקום, עוגנות זו לצד זו במפרצים ובמרינות השונות, אוכלות ארוחות משותפות ובעצם מאפשרות לקבוצה לחוות יחדיו את הטיול.
 
 
 
הסקיפרים המיומנים שלנו יובילו את הספינה בבטחה ממפרץ למפרץ, מעיירות שקטות ושלווות למרינות מודרניות ושוקקות חיים. יום אחד יכול להיות מוקדש לשיזוף ורחצה במים הצלולים ואילו יום אחר ימצא אותנו מתחרים אלה בחתירה בסירות גומי או אפילו טוב מכך - תחרות שיט מפרשים בין היאכטות בקבוצה. 
כל הטיולים שלנו משולבים בפעילויות יבשתיות מגוונות כגון טיולים רגליים מודרכים, סיורים באתרים ארכיאולוגיים, מצנחי רחיפה וטיולי 4X4.
 צורת החיים האינטימית ואווירת השיתוף הנרקמת במסגרת החיים על גבי היאכטה יוצרים אווירת גיבוש ואחווה יוצאי דופן וללא ספק יותירו את רישומם זמן רב לאחר החזרה לשגרת העבודה.
  
ניתן לשלב ע"פ הצורך פעילויות גיבוש ובניית צוות בשיתוף עם חברות ייעוץ אירגוני. הפעילויות נבנות במיוחד ומותאמות לערכי החברה/המשרד היוצא לגיבוש.
 
 
בניית האתר - imoon פיתוח תוכנה | עיצוב האתר - סטודיו רז